Nasza misja?

Łączymy przyjemne z pożytecznym!

Pomagamy pomagać,
łącząc przyjemne z pożytecznym.

Lubisz kawę? Bo my tak. Chcesz pomagać? My również. Z połączenia miłości do kawy i chęci pomagania zrodziła się #kawapomaga.

Idea jest prosta. Pytanie, które leży u jej podstaw brzmi: czy pijąc swoją ulubioną kawę można pomagać innym? TAK! Z nami każdy łyk kawy, to konkretne wsparcie dla tych, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują.

Pomagamy pomagać – z każdego zakupionego u nas opakowania kawy część przychodu przeznaczona jest na wsparcie wybranej przez Ciebie organizacji zajmującej się działalnością dobroczynną. Każda kawa to  cegiełka , która w wymierny sposób pomaga finansowo tym, którzy pomagają. Współpracujemy tylko ze zweryfikowanymi podmiotami, mając pewność, że przekazywane środki trafiają tam, gdzie naprawdę są potrzebne.

Łączymy przyjemne z pożytecznym – picie kawy to przyjemność. Bogactwo aromatów ukryte w umiejętnie dobranych i palonych ziarnach, chwila zatrzymania nad filiżanką / kubkiem ulubionej kawy – to momenty, które umilają dzień, czyniąc go lepszym. Z nami możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – pijąc kawy #kawapomaga pomagasz pomagać.